Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi outsourcingu porządkowego i usług komunalnych w branży B2B.

Początek naszej działalności sięga lat 70-tych. Wraz z kolejnymi przekształceniami następowała konsolidacja przedsiębiorstwa, które od 1993r. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od samego początku podstawą funkcjonowania jest w pełni polski kapitał.

Główna siedziba mieści się w Poznaniu. Posiadamy także sieć ośmiu samodzielnych oddziałów na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego, dzięki którym możemy elastycznie organizować nasze usługi.
Działalność w zakresie gospodarki komunalnej (wywóz odpadów) opiera się przede wszystkim o nasz Oddział w Szprotawie i Żaganiu, gdzie dysponujemy nowoczesną flotą śmieciarek oraz sortownią odpadów. W tym regionie prowadzimy także kilka Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Wśród naszych Klientów są podmioty różnych branż i specjalności między innymi: urzędy, szkoły, wojsko, jednostki samorządu terytorialnego, zarządcy nieruchomości, spółdzielnie mieszkaniowe, kolej, firmy z branży budowlanej i motoryzacyjnej.
Nasza działalność zabezpieczona jest polisą OC. Ponadto na życzenie Klienta możemy zapewnić gwarancje ubezpieczeniowe stanowiące dodatkowe zabezpieczenie kontraktowe. Działamy transparentnie z poszanowaniem prawa pracy dlatego w każdej chwili możemy przedłożyć aktualne zaświadczenia o niezaleganiu z płaceniem podatków, składek społecznych, jak również referencje od naszych Klientów.

Od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Czystości (PIGC), we współpracy z którą uczestniczymy w wypracowywaniu standardów branżowych, między innymi poprzez publikację artykułów w magazynie branżowym Forum Czystości. PIGC jest jednocześnie propagatorem inicjatyw i normatywów opracowywanych przez międzynarodowe stowarzyszenie ISSA, zrzeszające firmy usług porządkowych i ochrony.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym w skrócie nasza historię i profil działalności.