Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. (ZUZ Sp. z o.o.) to profesjonalna firma sprzątająca z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy oddziały na terenie województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego w miejscowościach: Leszno, Ostrów Wielkopolski, Zielona Góra, Żagań, Szprotawa i Zbąszynek.

Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko pojęte sprzątanie wewnętrzne i zewnętrzne: obiektów użyteczności publicznej, biur, hoteli, obiektów przemysłowych, handlowych, zakładów produkcyjnych, wspólnot mieszkaniowych. W wyspecjalizowanych oddziałach realizujemy również usługi w zakresie wywozu odpadów komunalnych.

Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym (w tym między innymi trzy-komorowymi śmieciarkami na podwoziu Volvo) oraz urządzeniami dostosowanymi do różnych potrzeb z zakresu mycia, doczyszczania czy dezynfekcji.

Jako jedna z nielicznych firm branży porządkowej jesteśmy  w stanie łączyć usługi bieżącego sprzątania z pracami specjalistycznymi takimi jak mycie okien z wysięgnika koszowego, usuwanie graffiti i zabezpieczanie powierzchni przed graffiti czy hydropiaskowanie powierzchni szczególnie mocno zanieczyszczonych.