Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi outsourcingu porządkowego w branży B2B. Działamy nieprzerwanie od 1978r. początkowo jako przedsiębiorstwo państwowe, a od 1993r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w dziewięciu oddziałach na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego, a nasze roczne przychody sięgają 35 milionów zł.

Nasze atuty…

  1. Kompleksowość oferowanych usług (jesteśmy w stanie łączyć usługi bieżącego utrzymania czystości z usługami specjalistycznymi, jak usuwanie graffiti czy mycie okien z użyciem wysięgnika koszowego).
  2. Szerokie doświadczenie udokumentowane referencjami od naszych Klientów.
  3. Stabilność działalności – jesteśmy zawsze przewidywalnym partnerem.
  4. Wyróżnienia i certyfikaty potwierdzające zdolność do świadczenia usług na wysokim poziomie.
  5. Nowoczesny park maszyn i urządzeń wykorzystywanych w usługach porządkowych (zamiatarki mechaniczne, urządzenia szorujące, polerki, podnośniki koszowe do 28m, samochody ciężarowe marki volvo i mercedes, myjki wysokociśnieniowe falch, karcher).
  6. Szerokie rozeznanie na rynku środków czystości (gwarantowany dobór chemii skutecznej oraz bezpiecznej dla danej powierzchni).
  7. Młody i dynamiczny zespół kierowniczy, odpowiednio przeszkolony i kompetentny w podejmowanych działaniach.
  8. Zdolność do świadczenia usług niestandardowych (odśnieżanie dachów, mycie z wykorzystaniem technik alpinistycznych).
  9. Pełne zabezpieczenie działalności polisą OC do wysokości 9 mln zł.

Co jeszcze nas wyróżnia

Nasza polityka zakłada nie tylko doskonalenie na obszarze świadczonych usług, ale także staramy się uczestniczyć w życiu społeczności lokalnej, gdzie prowadzimy naszą działalność. We współpracy z władzami samorządowymi uczestniczymy w kampaniach promujących efektywną segregację śmieci oraz dbanie o porządek w miejscach publicznych. Tworzymy stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych (dofinansowywanych z PFRON) oraz organizujemy prace publiczne dla więźniów. Jesteśmy ponadto strategicznym partnerem zespołu piłkarskiego w Szprotawie.

Business Centre ClubOd 2005r. jesteśmy członkiem stowarzyszenia Business Centre Club, poprzez które staramy się wspierać wszelkie działania na rzecz rozwoju polskiej przedsiębiorczości, dbając jednocześnie o prestiż branży, w której działamy. W latach 2005-2017 wielokrotnie byliśmy nagradzani przez BCC prestiżowym wyróżnieniem – Medalem Europejskim, będącego docenieniem naszego zaangażowania w budowanie usług na najwyższym, europejskim poziomie.
Ponadto jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Czystości, poprzez które czynnie uczestniczymy w tworzeniu i opiniowaniu standardów utrzymania czystości.

Certyfikat ISO 9001 od 2005 roku

 

Wyróżnienie Gwaranta Czystości i Higieny nadane przez Polskie Stowarzyszenie Czystości


Jesteśmy strategicznym partnerem zespołu piłkarskiego w Szprotawie

Jesteśmy strategicznym partnerem zespołu piłkarskiego w Szprotawie